2014 Kolekcja ekskluzywnych sukni wieczorowych. Projektujemy i szyjemy na miarę także dla puszystych pań i w innych nietypowych rozmiarach.

Wydana w 2014 roku kolekcja ekskluzywnych sukien wizytowych, np. dla suknie dla druhen oraz na sukienki na ślub cywilny to połączenie klasyki, stylu i najlepszej jakości materiałów oraz starannego wykonania. Zmysłowe, kobiece i eleganckie – właśnie takie są projekty FULARA&ŻYWCZYK.
Projektujemy i szyjemy na miarę także dla puszystych pań i w innych nietypowych rozmiarach.

Sukienki dla druhen to często nie lada problem dla Pań, które będą wspierać pannę młodą. Najlepszym sposobem na wybranie idealnej kreacji na dzień ślubu przyjaciółki jest wybranie się do sklepu właśnie z nią. Jeśli chodzi o kolorystykę, polecamy kolory pastelowe o jasnych odcieniach. Należy jednak pamiętać, że w tym dniu kolor biały zarezerwowany jest wyłącznie dla panny młodej. Ważne jest, aby kreacje państwa młodych i druhen tworzyły spójną całość. Pragniemy zaprosić Państwa do naszych salonów w Krakowie i Katowicach gdzie nasi styliści – eksperci w dziedzinie stylizacji - pomogą w wyborze odpowiednich kreacji dla państwa młodych i towarzyszących im przyjaciół – świadków.