O nas

Dom Mody Fulara & Żywczyk

Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK założył Jarosław Żywczyk i Zbigniew Fulara w 2006 roku w Krakowie. W pierwszych latach ich działalności w zamówieniach indywidualnych górowała ekskluzywna moda wieczorowa i moda wizytowa. Następnie doszła moda ślubna, której efektem było otwarcie firmowych salonów ślubnych w Krakowie i w Katowicach. Firma projektuje i szyje także dla innych salonów w kraju i za granicą. Tym samym duet FULARA & ŻYWCZYK stał się rozpoznawalną marką producentów ślubnych.

Bardzo wysoka jakość tkanin, dodatków i usług przyciąga do pracowni FULARA & ŻYWCZYK wymagających i świadomych klientów z całego świata. Jako producent sukien ślubnych i wieczorowych ubierają i stylizują także polskie gwiazdy na różne prestiżowe imprezy. Prace duetu FULARA & ŻYWCZYK można zobaczyć miedzy innymi na ich autorskich pokazach mody prezentujących najnowsze kolekcje które będą obowiązywały w nadchodzących sezonach modowych.

Od 2005 roku tworzą duet FULARA&ŻYWCZYK. Twórcy wielu niepowtarzalnych kolekcji ekskluzywnych sukien ślubnych, sukienek wieczorowych, wizytowych, a także dodatków, powstających w limitowanych egzemplarzach, niepowtarzalnych wzorach i różnorodnych kolorach. Oprócz szerokiej gamy obuwia ślubnego i wizytowego, a także torebek, biżuterii i bielizny, Panowie oferują oryginalne ozdoby do włosów oraz wszelkiego rodzaju akcesoria ślubne i wizytowe. Ofertę również kierują do mężczyzn, którzy mogą nabyć najwyższej jakości koszule, obuwie oraz akcesoria.

Doradzimy Ci Wybrać Perfekcyjną Sukienkę!

Doradcy w kwestii idealnego doboru kreacji, fryzur oraz makijażu. Przykładają dużą wagę do jakości tkanin, dodatków i precyzyjnego wykończenia, podkreślając tym samym zarówno urodę jak i charakter danej osoby.

Panowie mogą się pochwalić szerokim wachlarzem unikatowych dodatków, które w połączeniu z sukniami ślubnymi czy sukienkami wizytowymi tworzą spójną całość. Wszystkie dodatki tworzą sami. Są autorami pomysłu jak mają wyglądać, do czego służyć i pasować, a co najważniejsze pięknie wyglądać i zachwycać swoja oryginalnością i wysoką jakością wykonania.

Tworzymy Projekty Dla Gwiazd!

Stworzyli i wciąż tworzą wiele niepowtarzalnych kreacji dla znanych polskich gwiazd w tym między innymi dla pani Ewa Wachowicz wybierającej kreacje FULARA&ŻYWCZYK na największe imprezy medialne w kraju i za granicą oraz do programów telewizyjnych, które prowadzi.
Każde spotkanie z gwiazdą jest dla Projektantów inspirujące w tworzeniu nowych kreacji a wyjątkowość gwiazdy sprawia, iż kreacja nabiera charakteru i niepowtarzalności.
Projektanci mają swoje salony w Krakowie oraz w Katowicach, a także współpracują z salonami partnerskimi na terenie całej Polski.

Jarosław Żywczyk absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z dodatkowymi zainteresowaniami psychologią, która pomaga mu w prowadzeniu firmy i w lepszym wyczuciu emocjonalnych potrzeb klientów związanych z odpowiednim doborem ubioru pod konkretną okazję. Zainteresowania Jarosława modą i krawiectwem wywodzą się z tradycji krawieckich rodziny Perlików ze strony matki i Żywczyków ze strony ojca. Najwięcej fachowej wiedzy otrzymał od swoich rodziców.

Zbigniew Fulara z zamiłowania i wykształcenia krawiec . Po ukończeniu szkoły otwiera własną pracownię w Wadowicach w 2002 roku. Od początku stawia na indywidualność i jakość w „ Wysokim Krawiectwie”. Jest w tym konsekwentny przez cały okres swojej działalności artystycznej, co przyciąga do niego coraz większą rzeszę klientek z kraju i z zagranicy. W 2006 roku przenosi się do Krakowa i wspólnie z Jarosławem Żywczykiem tworzą nową jeszcze lepszą jakość otwierając „Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK”.

Feed with such ID does not exist

Drogie klientki!

Nasze salony w Krakowie i Katowicach cały czas oferują usługi, przyjmując klientów przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Z uwagi o Wasze i Nasze zdrowie salony są starannie dezynfekowane, jak również suknię i dodatki.
Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu przymiarki!
Serdecznie zapraszamy.