• Bądź na bieżąco

Szycie na wymiar Kraków

Szycie na wymiar w Krakowie

Panie, które w dniu swojego ślubu pragną wygląda wyjątkowo i oryginalnie z pewnością powinny odwiedzić pracownię Krakowskich Projektantów FULARA & ŻYWCZYK. Niecodzienne wzory ekskluzywnych sukien projektowanych na indywidualne zamówienie oczarują nawet najbardziej wymagające klientki.

W atelier tworzone są niepowtarzalne projekty damskie i męskie, między innymi: suknie ślubne, suknie do ślubu cywilnego, suknie wieczorowe, wizytowe, garsonki, garnitury, płaszcze, marynarki i spodnie, ale także biżuteria, stroiki do włosów, kapelusze, toczki, obuwie i torebki.

W głowach projektantów niemal codziennie tworzą się nowe inspiracje, które zachwycają nawet najdrobniejszymi detalami.

Czas realizacji zamówienia to 8 – 12 tygodni w zależnosci od projektu, materiałów, sezonu (w sezonie wiosenno-letnim czas oczekiwania wydłuża się ze względu na dużą liczbę zamówień).

W celu umówienia terminu spotkania z panem projektantem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (Tel. 12/633 43 02 lub 661 177 575) lub mailowy (dom.mody@fularazywczyk.pl).

Szybie na wymiar jest usługą skierowaną do wymagających osób, które potrzebują oryginalnych kreacji, wyróżniających się jakością wykonania. Dysponujemy wieloma materiałami, często rzadkimi i ekskluzywnymi. Różnorodność w zakresie materiałów daje również szeroką paletę barw. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że uda nam się stworzyć dla Ciebie doskonały strój. Możemy wykonać zdobienia pokroju haftu, falban, aplikacji

Cały czas się rozwijamy, dlatego stale obserwujemy zmiany na rynku modowym, dzięki czemu możemy zaproponować ciekawe rozwiązania, będące jednocześnie zgodnymi z obowiązującymi trendami. Stawiamy na elastyczność, ponieważ to Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są niektóre wydarzenia. Z tego powodu odpowiedni strój jest wręcz konieczny. Oferowane szycie na miarę w Krakowie to klucz do otrzymania świetnej kreacji! Nasi specjaliści dokonają licznych pomiarów, dzięki którym wykonywana suknia czy inna część garderoby będzie świetnie na Tobie leżeć, zapewniając do tego pełną wygodę.

Profesjonalne szycie na miarę Kraków

Dlaczego warto nam zaufać? Przede wszystkim wyróżniamy się doświadczenie. Firma jest obecna na rynku od ponad 15 lat. Zawsze panuje u nas przyjemna atmosfera. Oferowane projekty mogą zostać wykonane w nietypowych rozmiarach. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Chętnie je poznamy, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Drogie klientki!

Nasze salony w Krakowie i Katowicach cały czas oferują usługi, przyjmując klientów przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Z uwagi o Wasze i Nasze zdrowie salony są starannie dezynfekowane, jak również suknię i dodatki.
W pomieszczeniach znajdują się środki do higieny rąk, a personel nosi maseczki.
To dla Was dokładamy wszelkich starań, aby wybór wymarzonej sukni przebiegał w przyjaznej i spokojnej atmosferze.
Serdecznie zapraszamy na przymiarki!